• 6 .Clermont Foot 63 (9 pkt.)
  • 7 .FC Lorient (9 pkt.)
  • 8 .Montpellier HSC (8 pkt.)

Ligue 1: Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux 2-2. Błędy bramkarzy

Piłkarze Paris Saint-Germain zremisowali z Girondins Bordeaux 2-2 w meczu 5. kolejki Ligue 1. Aż trzy gole padły po koszmarnych błędach obu bramkarzy! Oba gole dla gospodarzy strzelił Edinson Cavani.

Ligue 1 - Zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

W 27. minucie Cedric Carrasso powinien pewnie złapać piłkę po wrzutce w pole karne, ale wypuścił ją z rąk. Jego błąd z zimną krwią wykorzystał Edinson Cavani. Podbił sobie futbolówkę i strzałem z półobrotu trafił do siatki.

Cztery minuty później piłki w rękach nie utrzymał także Kevin Trapp i Henri Saivet wyrównał.

Faworyci odzyskali prowadzenie po kapitalnym strzale z rzutu wolnego Cavaniego. Piłka przeleciała ponad murem, obok zaskoczonego bramkarza Bordeaux.

Na 3-1 powinien podwyższyć w 42. minucie Angel Di Maria, ale w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza.

Od 77. minuty goście musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Saiveta, a mimo tego już po chwili wyrównali! Gola na 2-2 sprezentował im bramkarz PSG. Zwlekał z wybiciem piłki i Wahbi Khazri wpakował ją do siatki.

Tuż po ostatnim gwizdku sędziego doszło do małych przepychanek pomiędzy piłkarzami obu drużyn.

Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux 2-2 (2-1)