Reklama

Reklama

Ligue 1. Kłopoty Waldemara Kity z kibicami

Nie słabną problemy Waldemara Kity w Nantes. Nie dość, że jego drużyna kiepsko radzi sobie w lidze, to kibice od dłuższego czasu mają dość polskiego właściciela. Teraz fani szykują kolejną akcję przeciwko włodarzowi klubu.

Konflikt pomiędzy Kitą a kibicami jednego z najbardziej utytułowanych francuskich klubów narasta od dłuższego czasu. Do tej pory fani dawali upust swojemu niezadowoleniu, puszczając cyrkową muzykę podczas treningu czy rozwieszając na mieście informację o tym, że klub jest na sprzedaż. Teraz chcą podjąć bardziej zdecydowane kroki. 7 lutego szykują masową demonstrację, która ma przejść ulicami Nantes i pokazać ich niezadowolenie z rządów Kity.

Ciężko im się do końca dziwić, bo sytuacja zespołu nie napawa optymizmem. Nantes zajmuje w tabeli Ligue 1 dopiero 17. miejsce, ostatnie niezagrożone spadkiem. W dodatku drużyna nie wygrała w lidze od dwunastu spotkań, a do rundy wiosennej przystępuje dodatkowo osłabiona odejściem Mehdiego Abeida.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy