Reklama

Reklama

  • 1 .Paris Saint-Germain FC (28 pkt.)
  • 2 .Racing Club de Lens (21 pkt.)
  • 3 .OGC Nice (20 pkt.)
  • 4 .Olympique Marsylia (18 pkt.)
  • 5 .Stade Rennes FC (18 pkt.)
  • 6 .Angers Sporting Club de l'Ouest (17 pkt.)
  • 7 .FC Nantes (17 pkt.)
  • 8 .AS Monaco (17 pkt.)

​Ligue 1. Karol Fila poprosił Kyliana Mbappe o koszulkę po meczu. Nie udało się

Karol Fila, młodzieżowy reprezentant Polski i zawodnik RC Strasbourg, miał okazję zmierzyć się z tamtejszym ligowym potentatem Paris Saint-Germain. Grał przeciwko Kylianowi Mbappe i po meczu poprosił jednego z najlepszych napastników świata o wymianę koszulek. Zbieg okoliczności sprawił jednak, że Polak nie otrzymał upragnionej "zdobyczy".

Jeszcze do niedawna występujący w ekstraklasie Fila dostał okazję rywalizacji z czołową drużyną Starego Kontynentu. Jego ekipa RC Strasbourg przegrała 2-4 z PSG w drugiej kolejce Ligue 1, a Fila nie mógł wyjść z podziwu tego, co potrafi na boisku Kylian Mbappe.

- Jest świetny, najlepszy piłkarz przeciwko któremu grałem, a rywalizowałem już z Federico Chiesą czy Danielem Ceballosem. On jest jednak zdecydowanie najszybszy i najlepszy, po prostu niezwykły - powiedział o Francuzie polski obrońca.

Ligue 1. Karol Fila poprosił Kyliana Mbappe o koszulkę. Nie dostał jej

Nowy program o Ekstraklasie - Oglądaj w każdy poniedziałek o 20:00!

Mbappe nie wpisał się w tym spotkaniu na listę strzelców, a Fila zagrał w tym starciu tylko 63 minuty (zanotował żółtą kartkę). Po końcowym gwizdku postanowił poprosił rywala o wymianę koszulek.

Reklama

- Polowałem na niego, zgodził się na propozycję, ale powiedział, że zrobimy to w okolicach szatni - powiedział Fila. To się nie udało. Trener miał długą przemową, później prysznic, nie było czasu załatwić koszulki. Menadżer powiedział mi, że jakoś to ogarnie - powiedział rozczarowany Polak, który do Francji przeniósł się z Lechii Gdańsk za około dwa miliony euro.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje