Reklama

Reklama

Ligue 1. Arkadiusz Milik nie do poznania! Wpadka realizatorów transmisji

W środowym meczu francuskiej Ligue 1 ekipa Olympique Marsylia zremisowała na wyjeździe z RC Lens 2-2. Premierowym trafieniem dla ekipy OM popisał się Arkadiusz Milik. Realizatorzy transmisji nie byli chyba przygotowani na występ polskiego zawodnika w tym spotkaniu...

Chodzi o przedmeczową grafikę, którą francuscy realizatorzy przedstawili, prezentując skład Olympique. Oprócz imion i nazwisk znajdowały się na niej zdjęcia piłkarzy, prawie wszystkich, bo takowego zabrakło w przypadku Milika. Zamiast fotografii wychowanka Rozwoju Katowice można było dostrzec... szarą postać przypominającą manekina z podpisem "Milik". 

Reprezentant Polski był jednak o wiele wyraźniejszy na boisku niż jego podobizna na grafice. Świadczy o tym strzelony gol, który dał prowadzenie jego ekipie 2-0. Gospodarze zdołali jednak doprowadzić do remisu, a Milik opuścił plac gry w 60. minucie rywalizacji. Były zawodnik SSC Napoli zebrał dużo pochwał za swój występ i z pewnością należy się spodziewać, że w następnym meczu realizatorzy transmisji będą już przygotowani z odpowiednią grafiką dla polskiego piłkarza.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

KN, Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama