Reklama

Reklama

Kibice we Francji dziękują Grosickiemu

Kamil Grosicki w tym sezonie notuje bardzo dobre występy w Stade Rennes. Kibice francuskiego klubu, postanowili w piękny sposób podziękować naszemu reprezentantowi za pomoc w wygranych ostatnio derbach z Nantes (2-1).

Grosicki w derbach z Nantes wszedł z ławki i zdobył dwie bramki. Na kolejnym meczu Stade Rennes, kibice z Francji pojawili się na trybunach z dużym transparentem w barwach flagi Polski i napisem "Dziękujemy panie Grosicki".

Polak w meczu z Nantes wszedł na boisko w 51. minucie gry i już po zaledwie siedmiu minutach wpisał się na listę strzelców. Reprezentant Polski zamknął pięknym strzałem z okolic "wapna" akcję Yoanna Gourcuffa i Ntepa de Madiby. Na 15 minut przed końcem gry Grosicki dołożył drugie trafienie i zapewnił Rennes wygraną.

Reklama

W meczu z FC Lorient, na którym pojawił się transparent zadedykowany "Grosikowi", Polak wszedł na murawę w 69. minucie. Nie wpisał się na listę strzelców, ale jego drużyna wygrała 3-2.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL