• 6 .Angers Sporting Club de l'Ouest (22 pkt.)
  • 7 .Olympique Lyon (22 pkt.)
  • 8 .RC Strasbourg Alsace (20 pkt.)

Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 0-1

W spotkaniu 21. kolejki Ligue 1 piłkarze Girondins Bordeaux przegrali na własnym boisku z Paris Saint-Germain 0-1. Zwycięskiego gola dla gości zdobył niezawodny Zlatan Ibrahimović.

Lider PSG i reprezentacji Szwecji wpisał się na listę strzelców w 43. minucie. To już 19. trafienie Ibrahimovicia w bieżących rozgrywkach. W wyścigu o koronę króla strzelców francuskiej ekstraklasy Zlatan wyprzedza drugiego na liście Dario Cvitanicha z OGC Nice o siedem bramek.

W pierwszym składzie gospodarzy znalazł się Ludovic Obraniak. Reprezentant Polski grał do 74. minuty.

PSG zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Ligue 1. Paryżanie w 21 spotkaniach zgromadzili 42 punkty, tyle samo co Olympique Lyon. Główny konkurent PSG do mistrzowskiego tytułu w piątek sensacyjnie zremisował bezbramkowo z walczącym o utrzymanie Evian Thonon Gaillard FC.