Reklama

Reklama

Fabrizio Ravanelli zwolniony z Ajaccio

Słynny w przeszłości włoski piłkarz Fabrizio Ravanelli został zwolniony z funkcji trenera Ajaccio. Jego dotychczasowy zespół przegrał w sobotę wieczorem u siebie z Valenciennes 1-3 i w tabeli francuskiej ekstraklasy zajmuje przedostatnie miejsce.

Praca z Ajaccio była dla Włocha pierwszą poważną przygodą trenerską, ale nie będzie jej miło wspominał. W dwunastu meczach francuskiej ekstraklasy drużyna zdobyła tylko siedem punktów (zaledwie jedno zwycięstwo), przegrała pięć ostatnich spotkań. Wyprzedza ostatni w tabeli FC Sochaux tylko lepszą różnicą bramek.

"Taki jest futbol. Pracowałem, robiłem wszystko co mogłem, aby efekty były jak najlepsze. Niestety, nie udało się. Mieliśmy sporo problemów, nigdy nie mogłem skorzystać ze wszystkich zawodników będących w kadrze klubowej" - przyznał dotychczasowy trener Ajaccio. Jak dodał, "dymisja boli, ale nie jest zły".

Reklama

Ravanelli, który w grudniu skończy 45 lat, jako piłkarz nosił pseudonim "Srebrny Lis" (już w młodości miał siwe włosy). Grał m.in. w Juventusie Turyn, Middlesbrough, Olympique Marsylia i Lazio Rzym. W reprezentacji Włoch wystąpił 22 razy i zdobył osiem bramek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy