Reklama

Reklama

Eduardo Camavinga. Manchester United kolejnym chętnym

Manchester United dołączył do wyścigu o Eduarda Camavingę. Wcześniej zainteresowanie pomocnikiem Rennes wyraziły inne wielkie firmy - Real Madryt i Paris Saint-Germain.

18-latek jest wyceniany na... 70 milionów euro.

"Czerwone Diabły" byłyby chętne na Camavingę, jeśli Old Trafford opuściłby Paul Pogba.

Camavinga jest zawodnikiem Rennes od 2013 roku. W grudniu 2018, mając zaledwie 16 lat, podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem. W tym sezonie rozegrał dziewięć meczów we wszystkich rozgrywkach, strzelając gola i zaliczając asystę.

Nastolatek, który urodził się w Angoli, ale ma obywatelstwa kongijskie i francuskie, zadebiutował już w seniorskiej reprezentacji "Trójkolorowych". Na liczniku ma dwa mecze i jedną bramkę.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy