Reklama

Reklama

  • 1 .Paris Saint-Germain FC (46 pkt.)
  • 2 .OGC Nice (33 pkt.)
  • 3 .Olympique Marsylia (33 pkt.)
  • 4 .Stade Rennes FC (31 pkt.)
  • 5 .Montpellier HSC (31 pkt.)
  • 6 .AS Monaco (29 pkt.)
  • 7 .FC Nantes (28 pkt.)
  • 8 .Lille OSC (28 pkt.)

Beckham rozpocznie negocjacje z AS Monaco

​David Beckham ma rozpocząć rozmowy transferowe z AS Monaco, które obecnie występuje we francuskiej Ligue 2. Negocjacje ruszą po sobotnim finale MLS, w który Los Angeles Galaxy zmierzy się z Houston Dynamo.

O tym, że 37-letni piłkarz opuści Stany Zjednoczone było wiadomo już od jakiegoś czasu, kiedy sam zainteresowany ogłosił, że zamierza odejść z Los Angeles.

Zainteresowanie Beckhamem wyrażały również kluby z Rosji i Brazylii.

Ostateczną decyzję były kapitan reprezentacji Anglii podejmie na przełomie roku.

Monaco w Ligue 2 występuje od czasu degradacji w 2010 roku. Nowy właściciel klubu, którym od grudnia 2011 jest Rosjanin Dmitrij Rybołowlew, ma jednak ambicje, aby klub nawiązał do chlubnych niedawnych tradycji, przecież osiem lat temu zespół z księstwa był finalistą Ligi Mistrzów.

Reklama

Beckham sławny stał się występując w Manchesterze United, z którym wywalczył m.in. sześć tytułów mistrzowskich i przede wszystkim wygrał Ligę Mistrzów w sezonie 1998/99. Z Old Trafford odszedł w 2003 roku i przez cztery lata grał w Realu Madryt. Z klubem ze stolicy Hiszpanii tylko raz triumfował w Primera Division. Po Europie przyszedł czas na Stany Zjednoczone, gdzie występuje od 2007 roku w międzyczasie dwa razy będąc wypożyczonym do AC Milan. Z Los Angeles Galaxy broni mistrzostwa MLS.

Po odejściu z Manchesteru Beckham był bardziej gwiazdą niż piłkarzem. To on, mimo że występował za oceanem, gdzie "soccer" nie jest nawet najpopularniejszą dyscypliną, dzięki reklamom był najlepiej zarabiającym piłkarzem. Teraz będzie chciał się przypomnieć w Europie.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Ligue 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje