Reklama

Reklama

Arsenal Londyn i AC Milan biją się o Vincenta Koziello

Arsenal Londyn i AC Milan stoczą bitwę o utalentowanego 20-letniego pomocnika OGC Nice Vincenta Koziello.

Koziello to odkrycie obecnego sezonu Ligue 1. 20-latek rozegrał 23 spotkania ligowe, w których strzelił trzy gole, i w dużym stopniu przyczynił się do tego, że OGC Nice plasuje się na wysokim trzecim miejscu w tabeli.

Występy utalentowanego pomocnika nie umknęły uwadze gigantów europejskiego futbolu. Koziello znalazł się w orbicie zainteresowań AC Milan. Włoski klub ma jednak godnego konkurenta. Do walki o piłkarza włączył się Arsenal Londyn, którzy również od pewnego czasu obserwuje jego postępy. Trener "Kanonierów" Arsene Wenger wysłał swoich szpiegów, żeby zobaczyli młodziana w akcji. Bitwa w letnim okienku transferowym zapowiada się zatem ciekawie.

Umowa Vincenta Koziello z OGC Nice wygasa w 2018 roku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy