Reklama

Reklama

Arkadiusz Milik zabrał głos ws. swojej przyszłości

Dobre występy Arkadiusza Milika we Francji od razu sprawiły, że wielkie kluby ponownie zwróciły uwagę na polskiego napastnika. Gracz Olympique Marsylia również zdawał się sugerować, że chciałby już latem odejść do mocniejszej ligi. Jednak w rozmowie z francuskim Canal Plus powiedział, że po prostu źle zinterpretowano jego słowa.

- Transfer już w letnim okienku transferowym? To medialne wymysły. Jestem bardzo szczęśliwy w Marsylii i nigdy nie powiedziałem, że chcę zmienić klub. Kiedy byłem w trudnym momencie swojej kariery, Olympique dał mi szansę. Jestem za to bardzo wdzięczny - powiedział Arkadiusz Milik w rozmowie z Canal Plus.

Dodał również, że jego niedawne słowa o odejściu do innej ligi zostały po prostu źle zinterpretowane przez dziennikarzy. - Pytano mnie o to, jakie są moje marzenia. A ja jestem bardzo ambitnym człowiekiem i cały czas chcę się rozwijać, iść do przodu. Moje słowa zostały błędnie zinterpretowane - tłumaczył się Polak.

Warto przypomnieć, że Milik jest wypożyczony z SSC Napoli to Olympique Marsylia. W Neapolu raczej nie ma już szans zaistnieć, ale chętnych do jego pozyskania nie brakuje. Jednak deklaracja, że dobrze czuje się we Francji może oznaczać, że Polak będzie chciał pograć dłużej w Olympique i ustabilizować swoją pozycję, nim ruszy na kolejny podbój piłkarskiego świata. Bo jak powiedział, jego marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów i do tego zamierza dążyć. 

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama