Reklama

Reklama

Arkadiusz Milik wini kolegów z drużyny. "To zmniejsza moją pewność siebie"

Arkadiusz Milik w ostatnich tygodniach jest cieniem samego siebie. Nie może odnaleźć się w drużynie Olympique Marsylia. Polak w rozmowie z "Canal+ Sport" żali się na to, że nie dostaje podań od kolegów z zespołu.

Sytuacja Arkadiusza Milika w ekipie OM jest coraz bardziej skomplikowana. Polak w tym sezonie Ligue 1 zagrał w 11 meczach i zdobył tylko jednego gola. To dorobek znacznie poniżej oczekiwań.

Arkadiusz Milik gra słabo i ma nowego rywala w drużynie

Włodarze klubu w zimowym okienku postanowili pozyskać nowego napastnika. Do zespołu dołączył Cedric Bakambu. 30-latek zadebiutował w meczu z Lens i od razu zdobył gola. Milik w tym spotkaniu nie pojawił się na boisku. Co na to Polak?

- On bardziej gra na lewej stronie i myślę, że możemy występować razem. Wszystko jednak zależy od trenera - przyznał 27-latek.

Według Milika problemem jest to, że nie dostaje podań od kolegów z drużyny

Reklama

Milik jednocześnie zwrócił uwagę na to, że rzadko jest zauważany przez kolegów z drużyny. Jak zaznaczył, traci przez to swoją pewność siebie.

CZYTAJ TAKŻEArkadiusz Milik w kryzysie. Marsylia chce go wypożyczyć- Czasami patrzę na zegar, widzę, że gramy 20 minut, a ja dostałem tylko dwa podania i to z przeciwnikiem na plecach. To zmniejsza moją pewność siebie. Razem z trenerem szukamy rozwiązań. Zrobiliśmy analizę wideo, wskazując na to, że nie stwarzamy wielu okazji. To jest szerszy problem - zakończył.

W mediach coraz głośniej jest o możliwym transferze Polaka. Snajper łączony jest m.in. z Juventusem, Sevillą czy Fiorentiną

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy