Reklama

Reklama

Angel Di Maria jeszcze dziś przejdzie testy medyczne w PSG

Angel Di Maria jest już o krok od transferu do Paris Saint-Germain. Zawodnik jeszcze dziś przejdzie testy medyczne w klinice w Katarze. Badania zostały przełożony na wieczór, ponieważ zawodnik był wcześniej zbyt zmęczony, by przejść testy w pierwotnym terminie.

Ligue 1. Sprawdź terminarz nadchodzącego sezonu - kliknij!

Di Maria we wtorek w godzinach porannych przybył do Kataru, gdzie ma przejść testy medyczne przed transferem do Paris Saint-Germain. 

Zawodnik po przylocie z Argentyny był jednak zbyt zmęczony, by wziąć udział w badaniach w pierwotnie planowanym terminie.

Jak donoszą angielskie media, testy zostały przełożone na dzisiejszy wieczór, a sam zawodnik jest już gotowy do nich przystąpić.

Argentyńczyk ma kosztować mistrzów Francji 63 mln euro. Jeśli jego transfer dojdzie do skutku, będzie to największa transakcja tego lata w światowym futbolu.

Reklama

Di Maria poprzedni sezon spędził w Manchesterze United. Do drużyny "Czerwonych Diabłów" trafił z Realu Madryt za rekordową w Premier League kwotę 75 mln euro, ale na Old Trafford nie spełnił oczekiwań.

Reklama