Reklama

Reklama

Adrian Mutu dołączył do Ajaccio

Były piłkarz m.in. Fiorentiny i Juventusu Turyn Adrian Mutu podpisze dwuletni kontrakt z francuskim klubem AC Ajaccio. Utalentowany, ale zarazem bardzo kontrowersyjny 33-letni Rumun ma przyjechać na Korsykę w następnym tygodniu i przejść testy medyczne.

Mutu dwukrotnie był już zawieszony za doping w 2004 i 2010 roku. W jego organizmie znaleziono również ślady kokainy. Występował wówczas w Chelsea Londyn, a FIFA ukarała go dodatkowo grzywną w wysokości 17 milionów euro.

Większą część swojej kariery spędził we Włoszech. Najwięcej sukcesów osiągnął z Parmą i Fiorentiną. W 2011 roku trafił do Ceseny. Strzelił osiem goli w 28 meczach, ale nie uchronił klubu przed spadkiem i rozwiązał kontrakt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama