Reklama

Reklama

Włochy - Polska. Roberto Gagliardini otrzymał niejednoznaczny wynik testu

Roberto Gagliardini opuścił zgrupowanie reprezentacji Włoch i na pewno nie zagra w meczu przeciwko reprezentacji Polski. Zawodnik Interu Mediolan otrzymał bowiem niejednoznaczny wynik testu na obecność koronawirusa i badanie musi zostać powtórzone. Zawodnik przeszedł już jednak COVID-19 na początku października.

Oficjalna strona reprezentacji Włoch potwierdziła, że powodem dla którego Roberto Gagliardini powrócił do Mediolanu nie była kontuzja mięśniowa, a niejednoznaczny wynik testu na obecność koronawirusa. 

- W ramach wczorajszych rutynowych testów przez meczem reprezentacji Włoch z reprezentacją Polski wątpliwy wynik testu otrzymał Gagliardini. Piłkarz przechodził zakażenie na początku października i został uznany za ozdrowieńca po testach przeprowadzonych przez klub. Ze względu na to, że u osób wyzdrowiałych wyniki testów są często niejednoznaczne, zamówiono drugie badanie - możemy przeczytać w komunikacie. 

Reklama

Według włoskiej agencji prasowej (ANSA) na ławce trenerskiej w meczu przeciwko reprezentacji Polski zabraknie również trenera kadry Italii Roberto Manciniego. Wczoraj zgrupowanie kadry opuścili również Moise Kean i Pietro Pellegri.

Mecz Ligi Narodów pomiędzy Polską a Włochami rozpocznie się w niedzielę o 20.45. Transmisja w Polsacie Sport.

Zobacz więcej doniesień o Lidze Narodów

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama