Reklama

Reklama

Włochy - Anglia. Gdzie oglądać na żywo? Transmisja tv i stream online

Włochy - Anglia to spotkanie 5. kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA, które odbędzie się w piątek 23 września. Początek starcia na Stadio Giuseppe Meazza o godzinie 20.45. Zobacz, gdzie oglądać transmisję meczu Włochy - Anglia w tv i online live stream. Relacja i wynik spotkania na sport.ineria.pl.

Zarówno Włosi, jak i Anglicy nie mogą zaliczyć do udanych dotychczasowych występów w Lidze Narodów. Anglia nie zdołała jeszcze sięgnąć po zwycięstwo, z kolei ta sztuka udała się Włochom tylko raz. Spotkanie Włochów z Anglikami zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kto sięgnie po niezwykle cenne trzy punkty w kontekście utrzymania w dywizji A Ligi Narodów? 

Włochy - Anglia. Gdzie oglądać mecz w piątek 23 września?

Transmisja meczu Włochy - Anglia w telewizji na kanale Polsat Sport oraz w Internecie na Polsat Box Go. Arbitrem spotkania Włochy Anglia będzie Hiszpan Jesús Gil Manzano. Włosi w Lidze Narodów 2022/23 uzyskali pięć punktów i plasują się na trzecim miejscu w tabeli, ustępując Niemcom o "oczko", oraz Węgrom o dwa punkty. Na ostatnim miejscu jest Anglia, która uzbierała zaledwie dwa punkty. 

Reklama

W pierwszym meczu pomiędzy Anglią a Włochami kibice nie oglądali goli. Poprzednio taka sytuacja miała miejsce dziesięć lat wcześniej - podczas ćwierćfinału Euro 2012, w którym Włosi byli ostatecznie górą po rzutach karnych. Anglicy nie wygrali z Włochami w pięciu minionych spotkaniach. Po raz ostatni Anglia pokonała Włochy 15 sierpnia 2012 roku (2-1). 

Włochy - Anglia. Wyniki w Lidze Narodów 2022/23

Wyniki reprezentacji Włoch w Lidze Narodów 2022/23:

Niemcy - Włochy 5-2

Anglia - Włochy 0-0

Włochy - Węgry 2-1

Włochy - Niemcy 1-1

Wyniki reprezentacji Anglii w Lidze Narodów 2022/23:

Anglia - Węgry 0-4

Anglia - Włochy 0-0

Niemcy - Anglia 1-1

Węgry - Anglia 1-0

Włodzimierz Lubański odsłonił piękny mural z własną podobizną

Włochy - Anglia. Gdzie transmisja Ligi Narodów w tv i online live stream?

Transmisja meczu Włochy - Anglia w piątej kolejce Ligi Narodów w tv na kanale Polsat Sport. Spotkanie Włochy - Anglia można oglądać również online live stream na Polsat Box Go. Potyczkę Włochów z Anglikami można obejrzeć również na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik meczu Włochy - Anglia na sport.interia.pl.

Kiedy i o której godzinie początek meczu Włochy - Anglia w Lidze Narodów? Piątek 23 września, godzina 20.45. Transmisja TV Włochy - Anglia: Polsat Sport. Gdzie obejrzeć spotkanie Włochów z Anglikami online live stream? Polsat Box Go. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL