Reklama

Reklama

Liga Narodów. Trenerzy składają protest na warunki hotelowe. Wśród nich Vital Heynen

Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek siatkarskiej Ligi Narodów zrobiło się głośno w sprawie warunków noclegowych, jakie zagwarantowano zawodnikom w Rimini. Okazuje się, że te nie spodobały się nie tylko sportowcom, ale również trenerem, którzy postanowili złożyć w tej sprawie protest. Wśród nich jest Vital Heynen.

Niemało emocji wzbudza organizacja Ligi Narodów, którą przez najbliższy miesiąc będzie gościć Rimini. Tym razem siatkarze nie będą musieli podróżować, co zostało podyktowane bezpieczeństwem w obliczu pandemii koronawirusa, która wciąż panoszy się po świecie.

Kilkanaście reprezentacji zawodniczek i zawodników już zostało zameldowanych w Rimini, gdzie spędzą najbliższe 30 dni. Okazuje się jednak, że nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Problemem są między innymi warunki noclegowe, które przygotowano dla około tysiąca gości.

"Nasza cela na najbliższe tygodnie" - napisał w relacji na Instagramie Karol Kłos.

Reklama

Ciasnota na Lidze Narodów. Trenerzy protestują

Siatkarze skarżą się przede wszystkim na ciasnotę i zbyt krótkie łóżka. Pokoje faktycznie odbiegają od hotelowych standardów.

Nie tylko "Biało-Czerwoni" narzekają na warunki zakwaterowania. Rozgoryczony jest również szef irańskiej reprezentacji, Amir Khushkhabar. Protest miał złożyć również polski szkoleniowiec, Vital Heynen.

Jak podano w oficjalnym oświadczeniu na stronie irańskiej federacji, trenerzy "stanęli w obronie swoich zawodników przed warunkami zagwarantowanymi w hotelu".

Pierwszy mecz Polaków już w piątek, 28 maja. Nasi reprezentanci zagrają z Włochami.

A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama