Reklama

Reklama

Liga Narodów. Krychowiak trenował z drużyną, Góralski ma dotrzeć wieczorem

Grzegorz Krychowiak, który miał drobne dolegliwości mięśniowe, trenował we wtorek z reprezentacją Polski, przygotowującą się do wyjazdowych meczów Ligi Narodów z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną. Lekko przeziębiony jest Arkadiusz Milik, a Jacek Góralski ma dotrzeć do Warszawy wieczorem.

Piłkarze Jerzego Brzęczka przeprowadzili we wtorkowe przedpołudnie trening, który z powodu warunków atmosferycznych został przeniesiony z obiektu KS ZWAR na stadion stołecznej Polonii. W zajęciach uczestniczył już Grzegorz Krychowiak, o którego zdrowie dzień wcześniej martwił się selekcjoner.

Reklama

"Grzegorz miał drobne problemy mięśniowe, ale wszystko jest w porządku. Normalnie trenował z drużyną. Zabrakło natomiast Arkadiusza Milika, który jest lekko przeziębiony i został w hotelu. Boisko, na którym pierwotnie planowaliśmy zajęcia, zrobiło się po opadach ciężkie, dlatego postanowiliśmy trenować tego dnia na Polonii" - powiedział PAP rzecznik prasowy PZPN i reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

Wcześniej kadrowicze i wszyscy członkowie sztabu przeszli pierwsze testy na koronawirusa (taki jest wymóg UEFA). Wyniki, jak przyznał rzecznik kadry, będą znane w środę. Kolejne testy zostaną przeprowadzone w sobotę.

W zgrupowaniu kadry wciąż nie uczestniczy Jacek Góralski, występujący na co dzień w Kajracie Ałmaty w Kazachstanie. Już wcześniej informowano, że opóźnienie w jego podróży wynika z powodu odwołania jednego z połączeń lotniczych.

"Spodziewamy się, że wkrótce dotrze do Warszawy. Ma być na dzisiejszej kolacji" - zapowiedział Kwiatkowski.

Dowiedz się więcej na temat: Liga Narodów | Grzegorz Krychowiak | Jacek Góralski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje