Liga Narodów. Belgia - Islandia 5-1, Dania - Anglia 0-0

Belgia nie dała szans Islandii w meczu drugiej kolejki grupy 2. Ligi Narodów, wygrywając w Brukseli aż 5-1. Punkty straciła natomiast Anglia, która bezbramkowo zremisowała w Kopenhadze z Danią.

Wtorkowy mecz na stadionie króla Baudouina zaczął się niespodziewanie. W 10. minucie prowadzenie objęli goście, kiedy trafił Hólmbert Aron Fridjonsson.

Belgowie szybko jednak wrócili do gry. Trzy minuty później wyrównał Axel Witsel, a w 17. minucie bramkę zdobył Michy Batshuayi.

Kolejne gole padły po przerwie. W 50. minucie trafił Dries Mertens, w 69. ponownie Batshuayi, a 10 minut później wynik spotkania ustalił Jeremy Doku, który zdobył pierwszą bramkę w reprezentacji.

Po remisie Anglików Belgowie są więc jedyną drużyną w grupie 2. z kompletem punktów.

Liga Narodów grupa 2: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Dowiedz się więcej na temat: Liga Narodów