Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo nie traci humoru w czasie kwarantanny

Gwiazdor Juventusu po tym, jak został zakażony koronawirusem, został zmuszony do odizolowania się od reszty portugalskiej drużyny. Cristiano Ronaldo nie wygląda jednak na zmartwionego pomimo tego, że nie zagra w środowym spotkaniu Ligi Narodów ze Szwecją.

Portugalski Związek Piłki Nożnej poinformował, że największa gwiazda reprezentacji narodowej - Cristiano Ronaldo, nie uciekł przed koronawirusem, zaś testy pokazały u niego wynik pozytywny.

Reklama

Na szczęście piłkarz Juventusu przechodzi chorobę bezobjawowo. Mimo wszystko obecność infekcji w jego organizmie nakazała odizolować go od reszty drużyny.

35-latek nie wydaje się jednak tracić pozytywnego nastroju. Aktualnie przebywa w bazie reprezentacji Portugalii na obrzeżach Lizbony. Ronaldo nie może co prawda wybiec na murawę podczas środowego spotkania Ligi Narodów ze Szwecją, ale chętnie obserwuje poczynania swoich kolegów z hotelowego balkonu.

Długość kwarantanny nie jest dokładnie znana. Nie wiadomo zatem, czy piłkarz będzie mógł zmierzyć się w pojedynku pomiędzy Juventusem a Barceloną. Ten przewidziano już na 28 października.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje