3. kolejka Ligi Narodów UEFA: Kazachstan - Albania 0-0

11 października na Ortalıq Stadion w Ałmatem odbył się pojedynek 3. kolejki europejskiej Ligi Narodów UEFA pomiędzy drużynami Kazachstanu i Albanii. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

3. kolejka Liga Narodów UEFA
2020-10-11 15:00 | Stadion: Ortalıq Stadion | Arbiter: Dumitru Muntean
Kazachstan
Albania
0
0

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Między 22. a 43. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Kazachstanu oraz dwie drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę jedenastka Kazachstanu wyszła w zmienionym składzie, za Aleksandra Marochkina wszedł Abzał Biejsiebiekow. W 69. minucie Islambek Kuat zastąpił Yuriego Pertsukha.

W 70. minucie Abat Ajmbetow został zmieniony przez Maxima Fedina, co miało wzmocnić drużynę Kazachstanu. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Lorenca Trashiego na Hysena Memollę w 82. minucie oraz Reya Manaja na Taulanta Seferiego w tej samej minucie. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia w reprezentacji Kazachstanu doszło do zmiany. Aybar Zhaksylykov wszedł za Baktiyora Zainutdinova. W tej samej minucie w jedenastce Albanii doszło do zmiany. Qazim Laçi wszedł za Amira Abrashiego.

Etrit Berisha
46′ Aleksandr Marochkin
Frederic Veseli
Olzhas Kerymzhanov
Berat Djimsiti
Temirlan Jerłanow
Marash Kumbulla
32′ Marat Bystrov
Lorenc Trashi82′
69′ Islambek Kuat
Kastriot Dermaku43′
Aybol Abiken
Keidi Bare
22′ Gafurżan Sujumbajew
Sherif Kallaku
Aschat Tagybierbgen
Amir Abrashi86′
70′ Abat Ajmbetow
Armando Broja41′
86′ Baktiyor Zainutdinov
Rey Manaj82′
Dmytro Nepogodov
Alban Hoxha
Vladimir Plotnikov
Marco Molla
46′ Abzał Biejsiebiekow
Ramen Çepele
Timur Dosmagambetov
Albi Doka
Duman Narzildaev
Ermir Lenjani
69′ Yuriy Pertsukh
Hysen Memolla82′
70′ Maxim Fedin
Enea Mihaj
Vladislav Vasiljev
Endri Çekiçi
86′ Aybar Zhaksylykov
Enis Çokaj

Qazim Laçi86′

Taulant Seferi82′

Giacomo Vrioni

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Drużyna Kazachstanu w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast jedenastka Albanii w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.