2. kolejka Ligi Narodów: Malta - Łotwa 1-1 (1-1)

6 września na Ta'Qali National Stadium w Ta'Qaliem odbyło się spotkanie 2. kolejki europejskiej Ligi Narodów pomiędzy drużynami Malty i Łotwy. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

M. Guillaumier 25' (samob.)

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu Kyrian Nwoko wywołał eksplozję radości wśród kibiców Malty , strzelając gola w 15. minucie spotkania. Asystę zanotował Joseph Mbong.

W 25. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Malty Matthew Guillaumier. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Artūrs Zjuzins z Łotwy. Była to 45. minuta pojedynku.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Między 48. a 55. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki reprezentantom Malty i jedną drużynie przeciwnej. W 60. minucie Jurgen Degabriele został zmieniony przez Jake Grecha.

Na 12 minut przed zakończeniem starcia arbiter pokazał kartkę Antonijsowi Czernomordijsowi, piłkarzowi gości. Trener Malty postanowił zagrać agresywniej. W 90. minucie zmienił pomocnika Matthew Guillaumiera i na pole gry wprowadził napastnika Steve'a Pisaniego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego reprezentacja wciąż miała problemy ze skutecznością. W drugiej połowie nie padły bramki.

Pavels Steinbors
85′ Steve Borg
Antonijs Czernomordijs78′
Zach Muscat
Kaspars Dubra
Enrico Pepe
Raivis Andris Jurkovskis
 15′ Kyrian Nwoko
Janis Ikaunieks
Ryan Camenzuli
Andrejs Ciganiks
Luke Gambin
Eduards Emsis
25′ (samob.) 55′ 90′ Matthew Guillaumier
Alvis Jaunzems
48′ Joseph Essien Mbong
Roberts Savalnieks67′
Teddy Teuma
Artūrs Zjuzins45′ 86′
60′ Jurgen Degabriele
Raimonds Krollis54′ 62′
Jake Galea
Dāvis Ošs
Andreas Vella
Roberts Ozols
85′ Andrei Agius
Vladislavs Fjodorovs
60′ Jake Grech
Glebs Kļuškins
90′ Steve Pisani
Ritvars Rugins67′

Reprezentanty Malty otrzymały w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.