1. kolejka Ligi Narodów: Gibraltar - San Marino 1-0 (1-0)

W meczu 1. kolejki europejskiej Ligi Narodów, który rozegrany został 5 września, drużyna Gibraltaru zwyciężyła z San Marino 1-0 (1-0). Pojedynek odbył się na Victoria Stadium.

G. Torilla 42'

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Nicola Nanni z zespołu gości. Była to 12. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Gibraltaru w 42. minucie spotkania, gdy Graeme Torilla zdobył pierwszą bramkę. Sytuację bramkową stworzył Liam Walker.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Gibraltaru.

Drugą połowę drużyna San Marino rozpoczęła w zmienionym składzie, za Manuela Battistiniego wszedł Alessandro D'Addario. W 64. minucie kartką został ukarany Davide Simoncini, reprezentant gości.

W 65. minucie Kevin Zonzini został zastąpiony przez Lucę Ceccarolego. W 90. minucie kartkę dostał Liam Walker z Gibraltaru. W drugiej połowie nie padły gole.

Cristian Brolli
84′ Louie John Annesley
Filippo Berardi
 42′ 81′ Graeme Torilla
Enrico Golinucci
90′ Liam Walker
Marcello Mularoni
77′ Lee Henry Casciaro
Andrea Grandoni
77′ Mohamed Badr Hassan
Luca Ceccaroli65′
84′ Kian Ronan
Mattia Giardi
81′ John Iain Stephen Sergeant