Reklama

Reklama

Wywiad Polki po wielkim sukcesie nagle przerwany! Tego się nie spodziewała

Rozpromieniona Sofia Ennaoui przyznała na antenie TVP Sport, że po zdobyciu brązowego medalu mistrzostw Europy była chyba najszczęśliwszą osobą na stadionie w Monachium. Podkreśliła jednak przy tym, że ma niedosyt, a później... jej wywiad przerwała była mistrzyni Europy - Angelika Cichocka.

Sofia Ennaoui była naszą wielką nadzieją medalową i nie zawiodła oczekiwań kibiców. Polka zajęła trzecie miejsce w biegu na 1500 m, przegrywając tylko z brytyjką Laurą Muir i reprezerntantką Irlandii - Ciarą Mageean.

Lekkoatletyczne ME w Monachium. Sofia Ennaoui zdobyła brązowy medal

- Jestem przeszczęśliwa. Pozdrawiamy Angelikę Cichocką, bo to ona na razie jest najlepsza w historii. Cieszę się, że mam kogo gonić. Jestem bardzo uradowana. Mam wrażenie, że jestem jedną z najszczęśliwszych osób tutaj na stadionie. Po tylu perypetiach, po tylu przygodach, po tym, co przeżyłam w ostatnich latach ten medal jest dla mnie jak złoto - przyznała po swoim finałowym biegu Sofia Ennaoui przed kamerą TVP Sport.

Reklama

- Przygotowując się do Memoriału Kamili Skolimowskiej byłam przeziębiona, więc ten start też był pod lekkim znakiem zapytania. To, co tutaj zaprezentowałam - biegałam bardzo szybko w dwóch biegach na przestrzeni kilku dni - pokazuje, że tak naprawdę po kontuzji i nieprzetrenowanym odpowiednio sezonie jestem bardzo dobrze nastawiona. Jeśli tylko zdrowie dopisze, będę mogła nawiązać rywalizację z czołówką. Bo o to chodzi, by przełamywać swoje bariery - dodała.

Sofia Ennaoui z pozdrowieniami na wizji! Angelika Cichocka przerwała jej wywiad

Później... wywiad 26-latki został przerwany! Na wizji pojawiła się bowiem obecna w studiu, a wspomniana już wcześniej Angelika Cichocka, która chciała pozdrowić naszą świeżo upieczoną medalistkę.

- Cześć Sofcia, gratuluję Ci! Ty walczaku, jesteś cudowna, wiesz o tym! - powiedziała z uśmiechem nasza mistrzyni Europy w biegu na 1500 m z 2016 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL