Reklama

Reklama

Wicemistrz olimpijski w trójskoku Will Claye nagrał płytę

Will Claye - wicemistrz olimpijski w trójskoku z Rio de Janeiro i Londynu nie skupia się wyłącznie na karierze sportowej i rozwija inne pasje. Właśnie zrealizował marzenie - nagrał płytę, na której znalazło się 12 utworów z gatunku hip-hop. - poinformował portal "NBC".

25-letni Claye to także brązowy medalista IO w Londynie w skoku w dal. Ma też w dorobku dwa medale tego koloru z MŚ w trójskoku (Daegu 2011 i Moskwa 2013).

Lekkoatleta pierwsze kroki w muzyce stawiał jako nastolatek... występując w chórze kościelnym.

Do historii igrzysk przeszedł nie tylko z powodu zdobycia dwóch medali. W Rio de Janeiro odniósł podwójny sukces. Tuż po zawodach oświadczył się swojej dziewczynie, płotkarce Queen Harrison. Dostał się na trybuny, gdzie stała dopingująca go Harrison, uklęknął i poprosił o ręką wkładając na palec wybranki pierścionek z diamentem. Lekkoatletka powiedziała "tak".

Reklama

"Kiedy się obudziłem przed finałem, to pomyślałem +to będzie najlepszy dzień w moim życiu+. Najpierw zrobiłem swoje na stadionie, a potem zdobyłem narzeczoną. Wtajemniczyłem w swój plan tylko dwie najbliższe przyjaciółki Queen. Rodzina i reszta znajomych nie miała o niczym pojęcia" - mówił Claye w Rio de Janeiro.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama