Reklama

Reklama

Wbiegnijmy w 2021. Sześć kilometrów dla Łukasza na lepszy rok

Stowarzyszenie "Krzysiek Pomaga Pomagać" kolejny raz organizuje akcję, która przez sport ma na celu pomoc drugiemu człowiekowi. Tym razem wszystko kręci się wokół biegania i wsparciu niepełnosprawnego Łukasza Daty. W wirtualnym wydarzeniu udział może wziąć każdy. Dystans to tylko sześć kilometrów, a uśmiech mnoży się z każdym pokonanym metrem.

Dobre wejście w nowy rok znacznie ułatwić może przypływ endorfin. Ich wytworzenie jest możliwe wtedy, gdy zamiast wygodnego siedzenia w fotelu, wybierzemy aktywność fizyczną.

Akcja "Wbiegnijmy w 2021 dla Łukasza Daty - #6kmnalepszyrok" organizowana jest przez stowarzyszenie "Krzysiek Pomaga Pomagać". Wszystko odbywa się w wymiarze wirtualnym od 27 do 31 grudnia.

Zadaniem jest pokonanie dystansu sześciu kilometrów biegiem lub na nartach, a następnie przesłanie zdjęcia. Wszystko po to, aby pomóc niepełnosprawnemu Łukaszowi Dacie oraz jego rodzinie.

Reklama

Data to mąż i ojciec dwójki chłopców, który do czasu udaru, był tak nadzwyczajnie aktywny. Mężczyzna biegał w maratonach i nic nie wskazywało, że wakacyjny wypad z rodziną tak bardzo zmieni jego życie.

Celem stowarzyszenia jest uzbieranie stu tysięcy złotych na rehabilitację Łukasza. Do tej pory udało się osiągnąć niemal połowę tej kwoty.

Za udział w biegu nie pobiera się żadnej opłaty. Najważniejsze jest wirtualne wsparcie dla Łukasza i jego rodziny.

Więcej o akcji oraz możliwości przekazywaniu datków przeczytasz tutaj. 

AB


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje