Reklama

Reklama

Usain Bolt rozpocznie sezon dopiero w czerwcu

Sześciokrotny mistrz olimpijski Usain Bolt leczy kontuzję stopy i rozpocznie sezon dopiero w połowie czerwca w Ostrawie - poinformował agent jamajskiego sprintera, potwierdzając doniesienia mediów.

"Na tę chwilę potwierdziliśmy obecność Usaina na mityngach w Ostrawie, Paryżu i Malmoe. W najbliższym czasie przedstawimy kolejne plany startowe" - powiedział Ricky Simms agencji AFP.

Mityng w Ostrawie, w którym Jamajczyk ma wystartować po raz siódmy, odbędzie się 17 czerwca. W Paryżu czołowi lekkoatleci spotkają się 5 lipca, a w Malmoe - 5 sierpnia.

Według dziennika "L'Equipe" rekordzista świata w biegach na 100 i 200 m (9,58 i 19,19) spędził dwa ostatnie tygodnie w Monachium, gdzie leczył kontuzję stopy. Simms zapewnił jednak, że Bolt wznowi treningi już od przyszłego tygodnia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy