Reklama

Reklama

Usain Bolt po pierwszym starcie w 2013 roku

Pierwszy tegoroczny udział w zawodach nie był do końca udany dla Jamajczyka Usaina Bolta - zdobywca sześciu złotych medali olimpijskich w Pekinie i Londynie wygrał podczas zawodów lekkoatletycznych w Kingston swój bieg na 400 metrów z czasem 46,71 sekundy, ale to był dopiero trzeci wynik dnia - w dwóch pozostałych seriach rywalizacji na 400 metrów zwyciężali Warren Weir (46,21) i Yohan Blake (46,64).

Bolt nie robił jednak problemu ze swojego występu, stwierdził, że pierwszy start na przedłużonym sprincie był próbą, która ma dać odpowiedź na pytanie o właściwy rodzaj treningu.

- Nie mam powodów do niepokoju, zależało mi nie na czasie, ale przede wszystkim na ukończeniu biegu. Fizycznie czuję się świetnie, ale nigdy nie byłem tak stremowany, to w końcu mój pierwszy start w biegu na pełne okrążenie. Wiem, na co zwrócić uwagę, do mistrzostw świata w Moskwie jest jeszcze sporo czasu - powiedział jamajski sprinter.

Reklama

Usain Bolt będzie gościem All-Star Weekend ligi NBA - impreza odbędzie się w Houston w dniach 15-17 lutego, Jamajczyk weźmie udział w Celebrity Game, meczu drużyn złożonych ze znanych postaci sportu i rozrywki. - Cieszę się z zaproszenia do Houston, będę chciał pokazać, że kiedyś grałem w koszykówkę, że ten sport nie jest mi obcy. Na pewno będę się świetnie bawił, może uda się wykonać jaki wsad ? - powiedział Bolt.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje