Reklama

Reklama

Rosjanka Tatiana Czernowa była na dopingu już na igrzyskach w Pekinie

Rosyjska wieloboistka Tatiana Czernowa była na dopingu już na igrzyskach w Pekinie (2008). Zdobyła wtedy brązowy medal, który zostanie jej odebrany.

Wcześniej Rosjanka straciła brąz z londyńskich igrzysk (2012) oraz złoto z mistrzostw świata w Daegu (2011). Została wówczas zdyskwalifikowana na okres trzech lat i ośmiu miesięcy (licząc od 5 lutego 2016 roku), musiała także zwrócić wszystkie inne medale i nagrody zdobyte pomiędzy 15 sierpnia 2011 a 22 lipca 2013 roku.

Obecność niedozwolonych środków w organizmie Czernowej stwierdzono po ponownym przebadaniu próbek z Pekinu. W jej organizmie znaleziono turinabol. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy