Reklama

Reklama

Robert Korzeniowski na Life Festival Oświęcim

Oświęcimski festiwal inicjuje coraz większą liczbę aktywności. W tym roku do programu LFO wprowadzony zostanie bieg uliczny "Tolerancja na sportowo". Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu. W biegu swój udział potwierdził wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii - Robert Korzeniowski, który chętnie udziela swojego wsparcia licznym akcjom społecznym i charytatywnym.

Biegacze wystartują 29 czerwca,  z ul. Olszewskiego o godzinie 11:00. Trasa biegu będzie zamknięta dla ruchu i prowadzić będzie przez Osiedle Chemików ulicami Olszewskiego, Szustera, Tysiąclecia, Słowackiego, Olszewskiego, Bema.

Bieg zakończy się na boisku Powiatowego Zespołu Numer 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu. Limit czasu wynosi 45 minut.

W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn za miejsca od 1. do 3. przewidziane są nagrody pieniężne, a zwycięzcy w kategoriach wiekowych otrzymają bilety na koncert głównej gwiazdy tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim - Stinga.

Reklama

Zapisy drogą elektroniczną przyjmowane będą do 25 czerwca, na stronie: www.datasport.pl.

W biegu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat i dokonają wpłaty w wysokości 20zł do 25.06. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal pamiątkowy za ukończenie sportowej rywalizacji.

Regulamin biegu ulicznego można pobrać na stronie: www.lifefestival.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama