Reklama

Reklama

PZLA nie przyjęło oferty Elite Cafe

Oferta wykupienia przez Elite Cafe pakietu sponsorskiego PZLA przestała być aktualna. Chociaż kawowa firma wydłużyła do 5 września termin podjęcia decyzji, Polski Związek Lekkiej Atletyki nie przyjął oferty i nie podjął rozmów na temat zakresu uprawnień Elite Cafe.

Podczas konferencji prasowej PZLA, 10 lipca 2003, Prezes Elite Cafe Jacek Kazimierski przedstawił konkretną ofertę współpracy z Centralą Związku. Jedną z propozycji było m.in. wykupienie pakietu "Sponsora Strategicznego PZLA" na rok 2004 za kwotę 700 tys. zł. W związku z wrześniową datą zamknięcia budżetu firmy na rok 2004 Prezes Kazimierski poprosił o decyzję do 15 sierpnia, wydłużając następnie ten termin - na prośbę Związku - do 5 września 2003.

Reklama

W ustalonym terminie Związek nie podjął decyzji, nie ustosunkował się do proponowanego zakresu pakietu sponsorskiego, jak również nie wskazał celów, na jakie zostałyby przeznaczone pozyskane w ten sposób środki finansowe. Ze względu na prezentację budżetu firmy w dniu 9 września w Amsterdamie oferta Elite Cafe nie mogła po raz kolejny ulec wydłużeniu.

Dowiedz się więcej na temat: pzla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje