Reklama

Reklama

PKO Cracovia Maraton. Kowal: Frekwencja będzie rekordowa

Frekwencja będzie rekordowa, wszystkie zeszłoroczne wskaźniki będą pobite - powiedział Krzysztof Kowal, dyrektor 14. PKO Cracovia Maraton oraz dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

- Przede wszystkim idziemy na jakość, bo jakość jest najważniejsza, a jesteśmy przecież w Krakowie - to miasto, które zobowiązuje, natomiast maraton jest z historią w tle - mówił Kowal.

- "Krakowskie spotkania biegowe" to cykl imprez, które potrwają przez trzy dni. Zaczynamy już w piątek biegiem nocnym, w sobotę zabawa dla dzieci, ale też dla wszystkich i ukoronowanie tego w niedzielę, gdy z Rynku Głównego będziemy startować do królewskiego dystansu na 42 kilometry, wśród zabytków, po starym mieście.

- Frekwencja będzie rekordowa, wszystkie zeszłoroczne wskaźniki będą pobite. W tej chwili do wszystkich rodzajów biegów jest zapisanych 12 tysięcy ludzi. Jeśli tylko pogoda nam dopisze, biorąc pod uwagę zeszły rok, to mam nadzieję, że ta frekwencja będzie jeszcze większa, bo zapisywać się w biurze zawodów można nawet przed samymi biegami - dodał dyrektor PKO Cracovia Maraton.

Reklama

Zobacz całą wypowiedź Krzysztofa Kowala dla TVP:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje