Reklama

Reklama

Organizatorzy Diamentowej Ligi w Chorzowie kuszą kibiców. Przyciągną tłumy?

Niedawno stało się jasne, że prestiżowa Diamentowa Liga pierwszy raz w historii odbędzie się w Polsce. Teraz okazuje się, że to nie wszystko. Dla kibiców przygotowano bowiem niespodziankę, która zapewne skusi do zobaczenia gwiazd lekkiej atletyki na żywo.

Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej na stałe wpisał się już w kalendarz imprez lekkoatletycznych w Polsce.

W zeszłym tygodniu przekazano radosną informację o tym, że wydarzenie w tym roku dołączyło do prestiżowej Diamentowej Ligi. Tym samym będzie to pierwszy miting lekkoatletyczny tej rangi w naszym kraju.

Czytaj też: Maria Andrejczyk po zmianie trenera: Dla mnie to uwolnienie

Reklama

Organizatorzy postanowili skusić jak największą liczbę kibiców do dopingowania sportowcom na żywo. Memoriał Kamili Skolimowskiej ma być zatem pierwszym w historii mitingiem lekkoatletycznym Diamentowej Ligi ze wstępem wolnym.

Wydarzenie odbędzie się 6 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy