Reklama

Reklama

Nieudany skok norweskiego tyczkarza stał się przebojem internetu

Norweski tyczkarz Sondre Guttormsen umieścił w mediach społecznościowych film z nieudanego skoku, w którym nawet nie osiąga wysokości poprzeczki. Ku jego zdumieniu, w tydzień nagranie przekroczyło 14 milionów odsłon i stało się hitem internetu.

"W czasie epidemii koronawirusa, kiedy siedzimy w domach i nie możemy normalnie trenować, wszyscy korzystamy z internetu więcej niż zwykle. Pewnej nocy, kiedy nie mogłem spać, z nudów wrzuciłem kilkusekundowy filmik z mityngu w Los Angeles w 2018 roku i mojej bardzo nieudanej próby" - powiedział 20-letni tyczkarz dziennikowi "Aftenposten".

Reklama

Na drugi dzień, podczas sprawdzania wiadomości w internecie zauważył, że film rozprzestrzenia się z taką szybkością, że jak stwierdził "jest to  chorobliwe".

W wywiadzie telewizyjnym podkreślił z kolei, że niesłychane jest to, że tak wyjątkową popularność uzyskała jedna z jego najgorszych prób w karierze. "Nawet nie dochodzę do poprzeczki i aby nie spaść na plecy schodzę z tyczki jak małpa z dzidy. Widocznie ludzi najbardziej śmieszą niepowodzenia innych" - zauważył.

"Aftenposten" obliczył, że w tym tygodniu ilość odsłon przekroczyła 14 milionów tylko na jednym portalu, a na innym osiągnęła 2,5 miliona i "dalej rośnie jak  śnieżna kula".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje