Reklama

Reklama

Mityng w Merzig: Piotr Lisek skoczył o tyczce 5,51 i zajął trzecie miejsce

Piotr Lisek skoczył o tyczce 5,51 i zajął trzecie miejsce w mityngu w niemieckim Merzig. To pierwszy start wicemistrza świata w sezonie halowym, który zdecydował się na krótszy rozbieg (10 kroków zamiast 16). Wygrał Holender Menno Vloon - 5,61.

Drugi był Niemiec Raphael Holzdeppe - 5,51. Drugi z Polaków Paweł Wojciechowski również uzyskał 5,51, ale znalazł się poza podium. Mistrz świata z Daegu (2011) także potraktował start jako "treningowy" i skakał z 10 kroków.

To dopiero początek zmagań lekkoatletów pod dachem. Punktem kulminacyjnym sezonu będą halowe mistrzostwa świata, które w pierwszy weekend marca odbędą się w Birmingham.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy