Reklama

Reklama

Memoriał Skolimowskiej: Klaudia Siciarz znów pokonała Karolinę Kołeczek

Białorusinka Elvira Herman wygrała bieg na 110 metrów przez płotki podczas IX Memoriału Kamili Skolimowskiej. Drugie miejsce zajęła Niemka Richarda Lobe, a o trzecie zacięty pojedynek stoczyły Karolina Kołeczek i Klaudia Siciarz. Wygrała ta druga, która uzupełniła tym samym skład podium.

Rywalizacja Karoliny Kołeczek i Klaudii Siciarz miała być dla polskich fanów największą atrakcją biegu na 110 metrów przez płotki podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej. W Chorzowie zanosiło się na wielki rewanż za lubelskie mistrzostwa Polski, gdzie dość niespodziewanie 20-letnia nowohucianka pokonała swoją starszą i bardziej utytułowaną koleżankę rodem z Sandomierza.

W Chorzowie obie płotkarki stoczyły pełen emocji pojedynek, ale znów lepsza była Siciarz, która z czasem 12.99 sekundy uplasowała się na pozycji trzeciej, przed czwartą Kołeczek (13.08 sekundy). Po triumf sięgnęła Białorusinka Elvira Herman (12.87 sekundy), a drugie miejsce zajęła Niemka Richarda Lobe (12.97 sekundy).

Reklama

Trzecia z Polek, Zuzanna Hulisz, zajęła w biegu ósme miejsce.

IX Memoriał im. Kamili Skolimowskiej rozgrywany jest na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy