Reklama

Reklama

Memoriał Skolimowskiej: Kapitalny wynik Ronniego Bakera na 100 metrów

Ronnie Baker czasem 9,87 sekundy wygrał bieg na 100 metrów podczas IX Memoriału Kamili Skolimowskiej. Amerykanin pobił tym samym swój rekord życiowy i ustanowił najlepszy w tym roku wynik na świecie na 100 metrów.

Ronnie Baker fantastycznie ruszył od startu i już na pierwszych metrach miał dużą przewagę nad rywalami. Na mecie zameldował się z czasem 9,87 sekundy, najlepszym w tym roku na świecie i zarazem swoim rekordem życiowym. Kapitalny bieg i triumf Bakera z pewnością szybko obiegną świat, jako jedno z największych wydarzeń IX Memoriału Kamili Skolimowskiej.

Drugi był na finiszu Mike Rodgers z USA (10,10 sekundy), trzeci Turek Ramil Guliyev (10,21 sekundy), a dopiero czwarty słynny Jamajczyk Asafa Powell (10,24 sekundy).
Polacy w Chorzowie mieli okazję uczyć się od najlepszych. Remigiusz Olszewski był siódmy (10,52 sekundy), Eryk Hampel ósmy (10,52 sekundy), a Mateusz Siuda dziewiąty (10,81 sekundy).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama