Reklama

Reklama

Memoriał Kusocińskiego. Kibice będą mogli się zaszczepić

W trakcie najbliższej edycji Memoriału Janusza Kusocińskiego na Stadionie Śląskim wszyscy chętni kibice obserwujący zawody będą mogli zaszczepić się przeciwko koronawirusowi.

Dla dorosłych przewidziano jednodawkowy preparat Johnson&Johnson, a dzieci od 12 roku życia będą mogły przyjąć pierwszą dawkę szczepionki Pfizer.

Mobilny punkt szczepień zlokalizowany przy Stadionie Śląskim ma być dostępny w czasie trwania każdej organizowanej tam imprezy.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Do szczepień zachęcani są nie tylko kibice

"Tego rodzaju przedsięwzięcia mają ułatwić mieszkańcom naszego regionu dostęp do szczepień i zachęcić wciąż niezdecydowanych. Został uruchomiony głównie z myślą o kibicach, którzy chcą wrócić na trybuny, dopingować swoich faworytów, a przy tym czuć się bezpiecznie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości nie tylko kibiców, ale i wszystkich mieszkańców i odwiedzających Park Śląski" - powiedział wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.

Reklama

Punkt szczepień był otwarty pierwszy raz przy Stadionie Śląskim podczas majowych lekkoatletycznych drużynowych mistrzostwach Europy.

Komentujemy każdy mecz Euro na żywo - Posłuchaj naszych relacji!

"Stadion Śląski to prekursor w szczepieniach"

"Kontynuujemy ideę szczepienia podczas wydarzeń odbywających się na naszym obiekcie. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem, z czego bardzo się cieszymy. Stadion Śląski jest prekursorem w szczepieniu kibiców i mamy nadzieję, że w ślad za nami pójdą też inne obiekty w kraju" - dodał dyrektor generalny stadionu Bartłomiej Kowalski.

Dowiedz się więcej na temat: Memoriał Janusza Kusocińskiego | Stadion Śląski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne