Reklama

Reklama

Maria Andrejczyk kończy sezon! "Organizm całkowicie odmówił posłuszeństwa"

Maria Andrejczyk niespodziewanie powiadomiła o zakończeniu startów w tym sezonie. Nasza najlepsza oszczepniczka nie wystąpi zatem w zawodach Diamentowej Ligi, które w sobotę odbędą się w Chorzowie. "Mój organizm całkowicie odmówił posłuszeństwa" - poinformowała 26-letnia zawodniczka.

"Jutro miałam startować w Chorzowie, w historycznym mityngu Diamentowej Ligi - po raz pierwszy w Polsce. Niestety mój organizm całkowicie odmówił posłuszeństwa. Nie jestem już w stanie nic z tym zrobić i odpuszczam jutrzejszy start, jak i pozostałą część sezonu" - poinformowała Maria Andrejczyk w mediach społecznościowych.

To oznacza, że bez udziału wicemistrzyni olimpijskiej z Tokio odbędą się również mistrzostwa Europy w Monachium, które rozpoczynają się już 15 sierpnia. 

Polka od dłuższego czasu zmaga się z nawracającymi dolegliwościami stawu barkowego. Z niezaleczonym urazem startowała również w Japonii podczas zeszłorocznych igrzysk. 

Reklama

Maria Andrejczyk: Uwierzcie, jutro będzie pięknie

Sobotnie zawody w Chorzowie (początek o godz. 13.30), z udziałem gwiazd światowej lekkoatletyki, to jednocześnie kolejna edycja Memoriału Kamili Skolimowskiej

"Serdecznie zapraszam Was na Stadion Śląski. Uwierzcie - jutro będzie pięknie" - dodała nasza oszczepniczka.     

ZOBACZ TAKŻE:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL