Reklama

Reklama

Lista zarzutów dla Pistoriusa gotowa

Dożywocie. Taka kara grozi niepełnosprawnemu sportowcowi z RPA Oscarowi Pistoriusowi za zastrzelenie narzeczonej. Prokuratorzy poinformowali, że ostateczna lista zarzutów jest już gotowa. Śledczy chcą go oskarżyć o morderstwo z premedytacją. Proces rusza w poniedziałek.

Do tragedii doszło 14 lutego w domu sportowca. Znana w RPA modelka Reeva Steenkamp zginęła od ran postrzałowych. Pistorius przyznał, że to on strzelał. Utrzymywał jednak, że wziął kobietę za włamywacza. Śledczy nie wierzą w wersję niepełnosprawnego biegacza i oskarżają go o morderstwo.

Oscar Pistorius od lat jest gwiazdą mediów. Dzięki specjalnym protezom nóg z włókna węglowego bił kolejne rekordy. Mężczyzna zdobył między innymi pięć medali na paraolimpiadzie oraz brał udział w igrzyskach w Londynie w 2012 roku.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy