Reklama

Reklama

Lekkoatletyka. Sofia Ennaoui celebruje chwile wolnego

Trudny czas epidemii to też moment, aby złapać trochę oddechu i znaleźć chwilę na czynności, na które wcześniej brakowało dnia. Przekonuje się o tym Sofia Ennaoui, która celebruje wolne chwile w domowym zaciszu, chętnie gotując i czytając książki.

Społeczna izolacja nie jest chyba nikomu na rękę, ale trzeba przyznać, że ma też swoje zalety. Przekonują się o nich osoby, które do tej pory w przenośni i dosłownie były bardzo zabiegane, a teraz znajdują czas, aby wreszcie odpocząć i wrócić do przyjemnych czynności dnia codziennego, jak chociażby gotowanie.

Sofia Ennaoui od pewnego czasu raczy swoich fanów zdjęciami przygotowanych przez siebie potraw, które publikuje w relacjach na Instagramie. Lekkoatletka podzieliła się natomiast zdjęciem z planem dnia, który zakładał czas na relaks i odpoczynek.

Reklama

Finalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro wylicza, że w planie ujęła między innymi drzemkę, relaksujące ją gotowanie, ale także wieczór z książką na balkonie. Czas domowej izolacji uprzyjemniły jej słodkości i kawa.

Jak zauważa sportsmenka, "nawet bezczynne leżenie jest formą odpoczynku, jeżeli czujemy, że tego w danej chwili potrzebuje nasz organizm".Dowiedz się więcej na temat: Sofia Ennaoui

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje