Reklama

Reklama

Lekkoatletyka. Kibice wejdą na Stadion Śląski podczas drużynowych mistrzostw Europy

Wszystko wskazuje na to, że podczas majowych drużynowych mistrzostw Europy lekkoatleci będą mogli liczyć na wsparcie kibiców. Część trybun zostanie wypełniona fanami lekkoatletyki. Wejściówki na wydarzenie mają być darmowe.

Optymistyczne wiadomości dla kibiców lekkoatletyki przekazał we wtorek portal Sport.tvp.pl. Jak się okazuje już podczas majowych drużynowych mistrzostw Europy w Chorzowie, sportowcy będą mogli liczyć na wsparcie fanów.

Podczas nieoficjalnych mistrzostw świata sztafet na tym samym obiekcie kibice ze względu na obostrzenia nie mogli zagościć na trybunach. Teraz na trybunach zasiądzie 25 procent publiczności.

Darmowe wejściówki na Stadion Śląski

Oficjalna zgoda zostanie wydana najprawdopodobniej po 15 maja. Ta jest jednak zależna od tego, czy faktycznie zostaną zniesione niektóre z obostrzeń. Jeśli tak się stanie, wejściówki na wydarzenie mają być darmowe.

Reklama

Sportowcy wielokrotnie podkreślali już, że rywalizacja przy pełnych stadionach jest dla nich ogromnym wsparciem. Być może tym razem uda się wpuścić na stadion cześć fanów, którzy dodadzą otuchy w jednym z ważniejszych sprawdzianów przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio.

Wydarzenie zgodnie z planem ma zostać rozegrane w weekend 29-30 maja. 

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje