Reklama

Reklama

Lekkoatletyka. Justyna Święty-Ersetic na korepetycjach u Piotra Liska

Do halowych mistrzostw Europy w Toruniu pozostało już niewiele czasu. To ostatni moment, aby doszlifować formę na treningach. W przerwie Justyna Święty-Ersetic zaczerpnęła jednak lekcji u Piotra Liska. Mistrzyni Europy w biegu na 400 metrów spróbowała sił w skoku o tyczce?

Wielkimi krokami zbliżają się halowe mistrzostwa Europy w Toruniu. Reprezentantom Polski pozostało już naprawdę niewiele czasu, żeby doszlifować formę przed walką o medale.

Na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale przygotowuje się między innymi Justyna Święty-Ersetic. Biegaczka, której koronną konkurencją jest bieg na 400 metrów zapozowała do zdjęcia z Piotrem Liskiem.

Lekkoatletka napisała żartobliwie w mediach społecznościowych, że nadchodzi nowe. Na zdjęciu widać bowiem, że biegaczka pobiera korepetycje ze skoku o tyczce.

Reklama

"Zamiana ról? Pan Piotr w biegu na 400 m. To byłoby ciekawe!" - napisał jeden z fanów pod postem.

Halowe mistrzostwa Europy zgodnie z planem mają rozpocząć się 5 marca. Nie wiemy, czy Święty-Ersetic dała namówić się na skok o tyczce, ale pewne jest to, że podczas europejskiego czempionatu z pewnością nie zabraknie emocji. 

A


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL