Reklama

Reklama

Lekkoatletyczne MŚ: ponad milion chętnych na bilety

Ponad milion zgłoszeń na bilety otrzymali już organizatorzy przyszłorocznych mistrzostw świata w lekkoatletyce. Impreza odbędzie się w dniach 5-13 sierpnia w Londynie. Będzie także pożegnaniem z bieżnią dwóch wielkich gwiazd - Usaina Bolta i Mo Faraha.

Podczas gdy jamajski sprinter, dziewięciokrotny mistrz olimpijski, rekordzista świata na 100 i 200 m Bolt kończy w przyszłym sezonie karierę, to Farah zamierza rywalizować tylko w biegach ulicznych.

Urodzony w Somalii Brytyjczyk specjalizuje się obecnie na dystansach 5000 i 10 000 m. Ma w dorobku cztery złote medale igrzysk i pięć mistrzostw świata. W sezonie 2018 chce skupić się już na startach w maratonie.

Na londyńską imprezę dostępnych w sprzedaży będzie 700 tys. biletów. Organizatorzy poinformowali, że już zgłosiło się ponad milion chętnych z 92 krajów. Największym zainteresowaniem cieszy się dzień, na który zaplanowany został męski finał 100 m - ponad 200 tys. aplikacji.

Reklama

Stadion Olimpijski może pomieścić ok. 50 tys. kibiców.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy