Reklama

Reklama

​Lekkoatletyczne MP. Wyniki pierwszego dnia zawodów w Bydgoszczy

Dobiegł końca pierwszy dzień 92. lekkoatletycznych mistrzostw Polski, które są rozgrywane w Bydgoszczy. Poniżej prezentujemy zestawienie medalistów.

KOBIETY

100 m (wiatr -1,3 m/s)

1. Ewa Swoboda (UKS Czwórka Żory)                      11,34

2. Marika Popowicz-Drapała (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 11,49

3. Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot)                      11,65

1500 m

1. Angelika Cichocka (SKLA Sopot)               4.08,48

2. Sofia Ennaoui (MKL Szczecin)                 4.09,16

3. Danuta Urbanik (KKS Victoria Stalowa Wola)   4.09,24

3000 m z przeszkodami

1. Katarzyna Kowalska (LKS Vectra Włocławek)   10.06,09

Reklama

2. Matylda Kowal (CWKS Resovia Rzeszów)        10.06,28

3. Mariola Ślusarczyk (UKS Victoria Józefów)   10.17,37    

trójskok

1. Anna Jagaciak-Michalska (OŚ AZS Poznań)        14,00

2. Małgorzata Trybańska-Strońska (AZS AWF Kraków) 13,75

3. Katarzyna Płonka (SKLA Sopot)                  13,46

kula

1. Klaudia Kardasz (KS Podlasie Białystok)        16,79

2. Agnieszka Maluśkiewicz (OŚ AZS Poznań)         16,41

3. Anna Wloka (AZS KU Politechniki Opolskiej)     15,86

oszczep

1. Maria Andrejczyk (LUKS Hańcza Suwałki)    60,70

2. Marcelina Witek (SKLA Sopot)            57,31

3. Marta Kąkol (AZS AWFiS Gdańsk)          53,46

MĘŻCZYŹNI

100 m (wiatr -0,4 m/s)

1. Karol Zalewski (AZS UWM Olsztyn)           10,30

2. Remigiusz Olszewski (KS Gwardia Piła)      10,41

3. Przemysław Słowikowski (WKS Flota Gdynia)  10,42

1500 m

1. Marcin Lewandowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 3.39,45

2. Grzegorz Kalinowski (MKL Toruń)                3.41,67

3. Mateusz Wyszomirski (OKS Start Otwock)         3.43,63

3000 m z przeszkodami

1. Krystian Zalewski (UKS Barnim Goleniów)  8.53,94

2. Hubert Pokrop (WKS Grunwald Poznań)      8.58,36

3. Tomasz Szymkowiak (MKL Toruń)            8.59,12

trójskok

1. Karol Hoffmann (MKS Aleksandrów Łódzki)    16,67

2. Adrian Świderski (WKS Śląsk Wrocław)       16,41

3. Michał Lewandowski (SKLA Sopot)            16,35

oszczep

1. Marcin Krukowski (KS Warszawianka)         83,63

2. Łukasz Grzeszczuk (KS Warszawianka)        82,99

3. Kacper Oleszczuk (KS Polonia Pasłęk)       78,57

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje