Reklama

Reklama

Lekkoatletyczne ME U-23. Po wycofaniu się Bergen, impreza w Tallinnie

Stolica Estonii Tallinn zorganizuje młodzieżowe (do lat 23) mistrzostwa Europy w lekkoatletyce - poinformowała we wtorek European Athletics. Początkowo impreza miała się odbyć w Bergen, ale Norwegowie musieli się wycofać ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19.

Termin czempionatu zostaje bez zmian, czyli odbędzie się w dniach 8-11 lipca. Tydzień później - także w Tallinnie - zaplanowane są mistrzostwa Europy juniorów (do lat 20).

Z kolei władze Bergen oraz European Athletics mają nadzieję, że miasto będzie gospodarzem mistrzostw Europy do lat 23 w roku 2025. Za dwa lata imprezę zorganizuje Espoo w Finlandii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy