Reklama

Reklama

Lekkoatletyczne HMŚ: złoty medal Aregawi w biegu na 1500 m

Pochodząca z Etiopii reprezentantka Szwecji Abeba Aregawi wynikiem 4.00,61 w biegu na 1500 m zdobyła w Sopocie złoty medal 15. halowych mistrzostw świata. Srebrny wywalczyła Etiopka Axumawit Embaye - 4.07,12, a brązowy Marokanka Rababe Arafi - 4.07,53.

Aregawi od 10 grudnia 2012 roku startuje w barwach Szwecji. W sierpniu ubiegłego roku została w Moskwie na Łużnikach mistrzynią świata na tym dystansie.

W eliminacjach odpadły dwie polskie lekkoatletki - Danuta Urbanik (KKS Victoria Stalowa Wola) i Katarzyna Broniatowska (AZS AWF Kraków).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy