Reklama

Reklama

​Lekkoatletyczne HME. Program zawodów. Kiedy startują Polacy?

Program 36. halowych mistrzostw Europy w lekkoatletyce z uwzględnieniem startu Polaków (Toruń, 4-7 marca):

czwartek, 4 marca

   19.00 skok wzwyż mężczyzn, eliminacje
   19.08 skok w dal mężczyzn, eliminacje
   19.15 pchnęcie kulą kobiet, eliminacje: Klaudia Kardasz
   19.30 3000 m kobiet, eliminacje
   20.20 1500 m mężczyzn, eliminacje: Adam Czerwiński, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys

piątek, 5 marca

   10.00 60 m ppł, pięciobój: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek
   10.11 trójskok mężczyzn, eliminacje: Adrian Świderski
   10.17 400 m mężczyzn, eliminacje: Kajetan Duszyński
   10.20 skok o tyczce kobiet, eliminacje
   10.52 skok wzwyż, pięcobiój: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek
   11.05 400 m kobiet, eliminacje: Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic
   11.18 pchnięcie kulą mężczyzn, eliminacje: Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Jakub Szyszkowski
   11.50 1500 m kobiet, eliminacje: Martyna Galant, Klaudia Kazimierska
   12.18 skok w dal kobiet, eliminacje
   12.30 800 m kobiet, eliminacje: Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz
   13.05 pchnięcie kulą, pięciobój: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek
-----
   19.00 skok w dal, pięciobój, Paulina Ligarska, Adrianna Sułek
   19.06 pchnęcie kulą kobiet, FINAŁ: ew. Klaudia Kardasz
   19.13 skok wzwyż kobiet, eliminacje
   19.25 400 m mężczyzn, półfinał: ew. Kajetan Duszyński
   19.45 400 m kobiet, półfinał: ew. Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic
   20.05 800 m mężczyzn, elimunacje: Mateusz Borkowski, Patryk Dobek, Adam Kszczot
   20.20 skok w dal, FINAŁ
   20.35 pchnięcie kulą mężczyzn, FINAŁ: ew. Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Jakub Szyszkowski
   20.45 800 m, pięciobój, FINAŁ: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek
   21.00 3000 m kobiet, FINAŁ
   21.35 1500 m mężczyzn, FINAŁ: ew. Adam Czerwiński, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys

sobota, 6 marca

   10.00 60 m, siedmiobój: Paweł Wiesiołek
   10.04 skok o tyczce mężczyzn, eliminacje: Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski
   10.20 60 m, eliminacje: Domik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski
   10.42 skok w dal, siedmiobój: Paweł Wiesiołek
   11.00 3000 m mężczyzn, eliminacje: Marcin Lewandowski, Michał Rozmys
   11.30 60 m ppł kobiet, eliminacje: Karolina Kołeczek, Pia Skrzyszowska
   12.00 trójskok kobiet, eliminacje
   12.10 60 m ppł mężczyzn, eliminacje: Damian Czykier, Krzysztof Kiljan, Artur Noga
   12.15 pchnęcie kulą, siedmiobój: Paweł Wiesiołek
   12.50 60 m mężczyzn, półfinał: ew. Domik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski
   ----- 
   18.50 skok wzwyż, siedmiobój: Paweł Wiesiołek
   19.00 800 m kobiet, półfinał: ew. Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz
   19.15 skok o tyczce kobiet, FINAŁ
   19.25 800 m mężczyzn, półfinał: ew. Mateusz Borkowski, Patryk Dobek, Adam Kszczot
   19.40 skok w dal kobiet, FINAŁ
   19.50 1500 m kobiet, FINAŁ: ew. Martyna Galant, Klaudia Kazimierska
   20.10 400 m mężczyzn, FINAŁ: ew. Kajetan Duszyński
   20.25 400 m kobiet, FINAŁ: ew. Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic
   20.58 60 m mężczyzn, FINAŁ: ew. Domik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski

niedziela, 7 marca

   10.00 60 m ppł, siedmiobój: Paweł Wiesiołek
   10.20 60 m kobiet, eliminacje: Katarzyna Sokólska, Ewa Swoboda
   10.53 trójskok mężczyzn, FINAŁ
   11.00 skok o tyczce, siedmiobój: Paweł Wiesiołek
   11.19 skok wzwyż mężczyzn, FINAŁ
   12.35 60 m kobiet, półfinał: ew. Katarzyna Sokólska, Ewa Swoboda
   13.00 60 m ppł mężczyzn, półfinał: ew. Damian Czykier, Krzysztof Kiljan, Artur Noga
   13.20 60 m ppł kobiet, półfinał: ew. Karolina Kołeczek, Pia Skrzyszowska
   -----
   17.00 60 m ppł mężczyzn, FINAŁ: ew. Damian Czykier, Krzysztof Kiljan, Artug Noga
   17.05 skok o tyczce, FINAŁ: ew. Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski,
   17.15 60 m ppł kobiet, FINAŁ: ew. Karolina Kołeczek, Pia Skrzyszowska
   17.20 trójskok kobiet, FINAŁ
   17.30 1000 m, siedmiobój, FINAŁ: Paweł Wiesiołek
   17.45 skok wzwyż kobiet, FINAŁ
   17.52 3000 m mężczyznb, FINAŁ: ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys
   18.13 800 m kobiet, FINAŁ: ew. Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz
   18.25 800 m mężczyzn, FINAŁ: ew. Mateusz Borkowski, Patryk Dobek, Adam Kszczot
   18.46 60 m kobiet, FINAŁ: ew. Katarzyna Sokólska, Ewa Swoboda
   18.57 4x400 m mężczyzn FINAŁ: Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak, Wiktor Suwara,
         Karol Zalewski
   19.10 4x400 m kobiet, FINAŁ: Aleksandra Gaworska, Małgorzata Hołub-Kowalik, Natalia Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz,
         Joanna Linkiewicz, Justyna Święty-Ersetic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje