Reklama

Reklama

Kilian Jornet zdobywa szczyt. Ekstremalne nagranie trafiło do sieci

Najlepszy biegacz górski wszechczasów otworzył rok w swoim własnym stylu. Kilian Jornet wdarł się na szczyt tuż przed zachodem słońca, publikując w sieci niesamowite nagranie. Widoki zapierają dech w piersiach.

Kilian Jornet znany jest przede wszystkim ze spektakularnych rekordów w górach. Na jego koncie są między innymi wdrapanie się na szczyt Mont Blanc w Chamonix, łamiąc barierę pięciu godzin oraz rekord biegu na szczyt Kilimandżaro i z powrotem. Tego drugiego dokonał w nieco ponad siedem godzin.

Legendarny biegacz górski w swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się nowymi wyzwaniami oraz sportową codziennością. Ta dla wielu może wydawać się niezwykła. Nie dość, że Katalończyk dzieli się z fanami niepowtarzalnymi widokami, to jeszcze jego treningi często przyprawiają o zawrót głowy. Przykładem może być ostatni bieg granią, który trafił na Instagrama.

Reklama

 "Próbuję dostać się na szczyt przed zmrokiem" - napisał Jornet pod opublikowanym przez siebie materiałem.

33-latek niedawno pochwalił się w sieci zestawieniem przetrenowanych godzin w minionym roku. Łącznie było to aż 924 godziny aktywności z przewyższeniem ponad 441 tysięcy metrów.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie.

Sprawdź!

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL