Reklama

Reklama

Jelena Isinbajewa wierzy w start w Rio de Janeiro

Rosyjscy lekkoatleci wciąż wierzą w udział w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro niekoniecznie pod wspólną flagą. Walkę o uniknięcie odpowiedzialności zbiorowej za aferę dopingową prowadzi między innymi tyczkarka Jelena Isinbajewa.

"Jest możliwość startu na igrzyskach w Rio de Janeiro w rosyjskich barwach, o ile udowodni się uczciwość. To świetna wiadomość i mam głęboką nadzieję, że będę miała prawo startu w Brazylii. Chcę wywalczyć możliwość walki o swoje marzenia, czyli o trzeci złoty medal olimpijski" - powiedziała Rosjanka.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy